» » آپدیت آفلاین آنتی ویروس
آپدیت آفلاین آنتی ویروس
مسئله آپدیت آفلاین سوالی‌ست که بسیاری از کاربران دارند!
در این یادداشت می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا آپدیت آفلاین خوب است یا نه؟ و اگر در شرایطی خوب است برای کدام ضد ویروسها؟

به عقیده ما آپدیت و بروزرسانی آنلاین بهترین، کامل‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای آپدیت و بروزرسانی آنتی ویروس است و بهتر است به هر روشی که شده به اینترنت پر سرعت دسترسی پیدا کرده و آنتی ویروس خود را آنلاین و بی واسطه آپدیت و بروزرسانی کنید .

آپدیت اولیه مهمترین بخش آپدیت است که البته حجیم ترین آپدیت را نیز شامل می‌شود، ولی اگر به هر دلیلی در منزل به اینترنت پر سرعت دسترسی نداشتید، پس از آپدیت اولیه در مکانی بجزء منزل ( و با اینترنت پر سرعت ) حداقل روزی 2 مرتبه برای بروزرسانی آنتی ویروس به اینترنت وصل شوید تا عملیات بروزرسانی انجام گیرد.

امروز بیشتر شرکت‌های عرضه کننده آنتی ویروس اقدام به حذف ویژگی آپدیت آفلاین نموده‌اند و آپدیت و بروزرسانی را فقط به طور مستقیم و آنلاین ارائه می دهند.حتی برخی شرکتها پا را از این نیز فراتر گذاشته و فرآیند نصب آنتی ویروس را نیز فقط به صورت آنلاین در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند.

نکته دیگری که وجود دارد این مسئله است که امروز آنتی ویروسها با تکنولوژی‌های مختلفی از جمله کلود اقدام به شناسایی تهدیدات سایبری و ویروس‌ها می‌کنند و تکنولوژیهای جدید با روح آپدیت‌های آفلاین و قدیمی تناقض دارد.ولی اگر به هر دلیلی می‌خواهید آنتی ویروس خود را به صورت آفلاین آپدیت و بروزرسانی نمائید باید چند نکته اساسی را در نظر بگیرید.

اولین و مهمترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که فایل آپدیت آفلاین را فقط و فقط از وب سایت خود شرکت تولیدکننده ضد ویروس دانلود کنید .

دقت کنید تا فایل آپدیت دقیقآ برای همان نسخه از آنتی ویروسی که استفاده می‌کنید توصیه شده باشد.البته این توصیه باید مستقیمآ در وب سایت شرکت تولیدکننده آنتی ویروس قابل مشاهده باشد و نه وب سایت‌ها و وبلاگ‌های متفرقه.

دریافت توصیه و فایل آپدیت آفلاین از وب‌سایت‌هایی بجزء وب سایت اصلی سازنده آنتی ویروس نه تنها باعث می‌شود امنیت شما با خطر مواجه شود، بلکه اصالت آنتی ویروس را نیز از درجه اعتبار ساقط کرده و ضد ویروس دیگر قادر نیست به وظایفش عمل کند .

توجه داشته باشید شرکتهای تولید کننده آنتی ویروسی که راهکار آپدیت آفلاین را ارائه کرده باشند علاوه بر فایل‌های آپدیت، راهنماییهای لازم را نیز از طریق وبسایت پشتیبانی در دسترس کاربران قرار دادهاند .

دسته بندی: آموزش
بازگشت
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.