» » چگونه سرعت لود صفحات وب را بالا ببریم
چگونه سرعت لود صفحات وب را بالا ببریم
مهمترین عامل در طراحی وب ، زمان لود شدن است چون هیچ کسی وقت خود را برای دیر باز شدن وب سایت شما نخواهد گذاشت. اگر سرعت باز شدن وب سایت کند باشد بینندگان به سایت های مشابه و یا رقیب میروند و نیازهای خود آنجا جستجو میکنند.

طراحی وب سایت با کیفیت بالا خواسته همه است، اما در کنار طراحی وب سایت با کیفیت بالا، سرعت  لودینگ وب سایت بسیار مهم است.از طرف گوگل به دفعات اعلام شده که لود تایم یکی از سه عنصر مهم در seo.html">بهینه سازی وب سایت محسوب می شود.


سه روش اصلی سبک کردن وب سایت:

الف) تمیز و مرتب کردن CSS:
قسمت ها و ماژول های استفاده نشده : در CSS یک وب سایت ممکن است تعداد زیادی ماژول و قالب برای وب سایت وجود داشته باشد که به کار نمی روند. وجود اضافه همین سبک ها و استایل های اضافه می باشد که ممکن است باعث کند شدن سایت شود
با پاک کردن آنها باید از این روند جلوگیری کنیم.

ب) Clean Image
مهمترین مسئله در سرعت وب سایت حجم عکس ها می باشد. عکس های با کیفیت و حجم بالا باعث افت شدید سرعت سایت میشوند. عکس های با کیفیت مورد قبول و البته با فرمت jpeg استفاده کنید. استفاده از فرمت هایی همانند PNGs تا 50 درصد باعث کندی سرعت سایت خواهد شد.

ج) Clean HTML:
این امکان وجود دارد که تعداد زیادی کد روی وب سایت که نیاز به وجودشان نیست، زده باشیم. وب سایت ها مختلفی هستند که از ابزار های آماریشان و ... ممکن است بخواهیم استفاده کنیم همانند گوگل آنالیتیکز و یا السا و حتی وب گذر که نیاز هست برای برقراری ارتباط بیناین سایت ها با سایت خودمان کد های آنها را در قالب سایت خود قرار دهیم،  اما خیلی دیگر از کدها قابلیت استفاده بالایی نداشته و بی مورد در HTML وب سایت وجود دارند. با پاک کردن این کدهای اضافه می توانیم سرعت وب سایت خود را بهبود ببخشیم.
مهمترین کدهای برای یک وب سایت که می تواند به seo.html">سئو کمک کند عبارتند از: گوگل آنالیز، گوگل وبمستر و گوگل پلاس.

دسته بندی: آموزش
بازگشت
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.