چرا به طراحی وبسایت نیاز دارید؟
 


وبسایت ها هرگز نمی خوابند.
شاید این دلیل را زیاد شنیده اید که بله! وبسایت همیشه فعال است و اینترنت هم همیشگی است. اما بگذارید از بُعد دیگری به این موضوع نگاه کنیم. بسیاری از مردم معمولا بعد از ظهر در اینترنت گشت و گذار می کنند. زمانیکه تجارت های مختلف و بازارها بسته هستند. که این عالی است چراکه وبسایت ها نیازی به رفع خستگی ندارند. یک وبسایت می تواند برای یک تجارت کوچک یا یک سازمان بزرگ همیشه در دسترس باشد. این بدان معناست که وبسایت شما 24 ساعته در روز، 7 روزه در هفته و 365 روزه در سال فعال و آمادۀ پاسخگویی به مراجعین شماست. داشتن یک وبسایت معادل داشتن یک کارمندیست که همیشه برای شما کار می کند حتا در تعطیلات آخر هفته و رسمی!

رقبای درجۀ یک شما حداقل یک وبسایت دارند.
اگر شما در حال رقابت در یک تجارتی هستید که رقیبتان از یک وبسایت نیز بهره مند است، پُر واضح است که آنان از ذکاوت بیشتری برخوردارند؛ به خصوص که اگر برای وبسایتشان تبلیغات هدفمند کنند. داشتن وبسایت یک راه میانبر و هوشمندانه برای بازی کردن در زمین تجارت است.

«سرچش کن!»
امروزه بیش از دیروز، مردم در حال رفتن هرچه بیشتر به سمت آنلاین‏ها هستند مخصوصا آنلاین‏هایی که دستگاه های موبایل را هم پوشش دهند. در مقالۀ 10 وبسایت برتر که طراحی واکنشگرا ندارند، به این موضوع پرداختیم. کسب و کار شما باید به راحتی یافت شود. این یافت شدن منوط به کسب رتبه های برتر در صفحات نتایج جستجو در موتورهای جستجو است.

وبسایت‏ها به مشتری اعتماد به نفس و انتخاب می دهند.
با یک طراحی سایت حرفه ای، شما در واقع تصویر بهتری از خود در اذهان عموم می‏سازید و در یک چرخشی که به سوی خودتان باز می گردد، مشتریان حس بهتر و معتمدانه تری نسبت به کسب و کار شما پیدا خواهند کرد.

کسب و کارهای کوچک، درآمد بالاتری دارند.
در مطابقت سیاست کسب و کارهای کوچک، آن کسب و کارهایی که از اینترنت و وبسایت بهره مندند و استفاده می کنند به طور میانگین 1.07 میلیون دلار در سال بیش از آنانی که آنلاین نیستند کسب می کنند. این به معنای دیگر برابر است با 39% درآمد بیشتر.

عدد 247 میلیون برای شما چه معنایی دارد؟
این عدد تعداد آمریکایی هاییست که به طور معمول از اینترنت استفاده می کنند. استفاده جهانی از اینترنت امروزه به 2 میلیارد نفر نزدیک می شود.

وبسایت‏ها به بیشتر شدن مشتری کمک می کنند.
باز در مقایسه سیاست کسب و کارهای کوچک، 50% فروش‏ها و درآمدها از طرف مشتریان جدید است. داشتن یک وبسایت به طور قابل توجهی به مشتری اعتماد به نفس می دهد چراکه مجبور نیست به پیشنهادات شما در مورد خدمات یا محصولاتی که ارائه می کنید توجه کنید. او می تواند خود ببیند، بخواند و در انتها انتخاب و خرید کند.

وبسایت ها تنها محلۀ شما را پوشش نمی دهند؛ آنها جهانی هستند.
بیشتر کسب و کارهای کوچک تنها به محلۀ خود یا اگر فراتر بروند به آشنایان خود می توانند خدمات ارائه کنند. با یک وبسایت، شما اگر بخواهید می توانید مشتریان خود را در سر تا سر کشور و یا حتا تمام دنیا جذب کنید و به آنها خدمات و محصولاتتان را کنید.

جهت سفارش طراحی سایت از لینک زیر اقدام فرمایید